Джордж Орвелл - Обидва шедеври

Джордж Орвелл - Обидва шедеври

Paperback

$25.00
Choose Expedited Shipping at checkout for guaranteed delivery by Monday, September 23

Overview

Я отримав прохання написати передмову для перекладу «Animal Farm» на українську мову. Я добре свідомий того, що пишу для читачів, про яких нічого не знаю, та й вони, мабуть, ніколи не мали нагоди довідатись про мене.

Від мене, мабуть, чекають, щоб я розповів у цій передмові, як появився мій «Колгосп Тварин». Перед цим мені доведеться сказати дещо про себе та про події, що крізь них я дійшов до моїх політичних поглядів.

Народився я в Індії у 1903 році. Мій батько був урядовцем англійського адміністративного апарату в Індії, а моя родина, була звичайною собі родиною з тих, що становлять середню верству, себто ту верству, що її членами е військові, священники, урядовці, вчителі, правники, лікарі, тощо. Освіту одержав у Eton, в найкоштовнішій та найбільш снобістичній з англійських public schooly. (Це не прилюдні „народні школи", а якраз щось протилежне: закриті дорогі середні школи з інтернатами, розташовані далеко від міст. До недавнього часу туди приймали майже виключно синів багатих шляхетських родин. Мрією свіжо розбагатілих банкирів 19 ст. було пропхати своїх синків у public school. У школах тих кладуть в великій мірі натиск на спорт, що, мовляв, виробляє панівну, тверду та джентльменську поставу. Між цими школами Eton — особливо славиться. Велінґтон буцімто, сказав, що перемога під Ватерлоо виборена на крікетових грищах Eton. Недавно ще — величезний відсоток людей, що так чи інакше керували Англією, — були вихованці public schools. — пр. перекл.) Проте, я попав туди тільки тому, що був стипендистом. Інакше мої батьки не змогли б мене вчити у школі цього типу.

Product Details

ISBN-13: 9781913003258
Publisher: Omnia Publica International LLC
Publication date: 04/18/2019
Series: Classipublica
Pages: 392
Product dimensions: 5.50(w) x 8.50(h) x 0.81(d)

About the Author

George Orwell (1903¿1950) was an English novelist, essayist, journalist, and critic. Best known for his dystopian book 1984 and the allegorical novella Animal Farm, Orwell is the author of six novels as well as numerous essays and works of nonfiction. His writing continues to influence popular culture: The term "Orwellian" (describing a repressive, totalitarian state) has entered the language, along with several of his own neologisms, such as "Big Brother" and "cold war."

Customer Reviews

Most Helpful Customer Reviews

See All Customer Reviews